Nowoczesny trenażer tacx


Nowoczesny trenażer tacx do roweru.

Osoby uwielbiające rowerowe wycieczki i trening na tego typu sprzęcie, nie muszą odkładać swojego roweru w kąt, kiedy nadchodzi okres zimowy. Doskonałym rozwiązaniem jest wówczas odpowiedni trenażer. Dzięki niemu możemy trenować na swoim rowerze w warunkach domowych.

Dzisiaj fani rowerów nie muszą się martwić, że w porze zimowej ich sprzęt będzie czekał bezczynnie w schowku czy garażu. Zakupić mogą bowiem trenażer, który montuje się do kół roweru i dzięki temu można z niego korzystać w każdym miejscu i pomieszczeniu. Tego typu sprzęt pozwala nam przekształcić nasz pojazd z tradycyjnego na stacjonarny. Jest wiele zalet takiego rozwiązania. Przede wszystkim nie musimy rezygnować z treningów, gdy robi się chłodno oraz wydawać dużej kwoty na stacjonarne rowery. Poza tym, przyzwyczajeni do swojego roweru, będziemy czuć się bardziej komfortowo, móc także w domu na nim "jeździć". Kolejnym argumentem przemawiającym za kupnem trenażera jest także możliwość robienia sobie na nim rozgrzewki w domu, a następnie odpięcie urządzenia i ruszenie w trasę. Dzisiaj wybierać możemy z różnych trenażerów. Wśród nich dużym zainteresowaniem cieszy się trenażer tacx do roweru ze względu na nowoczesne rozwiązania. Jest to trenażer elektroniczny. Pozwala on łączyć się z tabletem, smartfonem lub komputerem i dzięki temu możemy prowadzić rozbudowany trening w oparciu o tętno, moc, a także inne parametry. Jest to więc doskonałe rozwiązanie dla osób, które marzą o profesjonalnym treningu.

Wyjątkowe trenażery dla każdego

Trenażer to urządzenie dedykowane wszystkim tym, którzy uwielbiają jeździć na rowerze i na nim trenować. Dla wszystkich tych, którzy cenią sobie nowoczesne rozwiązania polecany jest przede wszystkim wspomniany wyżej trenażer tacx dostępny na stronie https://www.rowertour.com/p/27027/tacx-bushido-smart-t2780-trenazer-magnetyczny-na-tylne-kolo-ebon-200zl w bardzo atrakcyjnej cenie. Sprzęt ten po pobraniu specjalnej aplikacji można zdalnie połączyć z każdym urządzeniem. Oprócz tego trenażer posiada stabilną ramę, dzięki czemu ustawimy go wszędzie. Jest też lżejszy, dzięki zastosowaniu nowoczesnego układu oporowego.

Inne rodzaje trenażerów

Oprócz nowoczesnych trenażerów elektronicznych na rynku znaleźć możemy jeszcze urządzenia rolkowe. Tego typu trenażery pozwalają nam poczuć się jak na tradycyjnym rowerze, gdyż nie mają żadnego podparcia. Zakupić możemy także trenażery magnetyczne o prostej budowie. Rower jest po zamocowaniu trenażera podparty na specjalnej ramie, a zamontowane w niej magnesy powodują opór podczas jazdy, co pozwala na intensywniejszy trening.

Informacje

Dodany: 2018-04-16
Kategoria: Porady

Tagi dla artykułu


Kasety rowerowe shimano

Copyright © 2018 Hasabike.com.pl