Kasety rowerowe shimano


Kasety rowerowe shimano 105 najwyższej jakości.

Dobór odpowiedniej kasety rowerowej do swojego pojazdu ma bardzo duże znaczenie. Kasety różnią się od siebie jakością, ale także ilością zębów. W zależności więc od tego, do czego będzie nam służył dany rower, taką kasetę należy wybrać. Jak to zrobić? Warto prześledzić poniższe wskazówki.

Decydując się na zakup nowej kasety do swojego roweru trzeba ustalić, czy konkretny model, który nas interesuje, będzie kompatybilny z naszym pojazdem. Duże znaczenie ma także dobór ilości zębów oraz przełożeń. Przykładowo w rowerach górskich najczęściej występują kasety o rozstawie od 11 do 46 zębów. Oprócz tego przy wyborze odpowiedniego modelu należy zwrócić uwagę na pojemność przerzutek. Jeśli dana kaseta ma dużo przełożeń, to należy sprawdzić, czy nasze przerzutki będą w stanie ją obsłużyć. Należy pamiętać także o tym, aby kupując nową kasetę rowerową, wymienić także łańcuch. Usprawni to proces przeskakiwania łańcucha przy zmianie przerzutki. Szukając dobrej jakości kaset rowerowych, należy zdać się na profesjonalistów. Cenią sobie oni przede wszystkim kasety shimano 105 ze względu na jej uniwersalność i budowę, która zwiększa szybkość i efektywność jazdy. Model ten wyposażony jest w 11 zębatek. Kaseta ta została specjalnie poszerzona i zmienił się także jej kształt w porównaniu do poprzednich modeli. Także odległość między koronkami się zmieniła. Dzięki temu możliwe jest jeszcze szybsze pedałowanie przy zachowaniu komfortu jazdy. Oprócz tego kaseta odznacza się niezwykłą trwałością, dzięki czemu można ją użytkować przez wiele lat.

Profesjonalne kasety rowerowe

Szukając profesjonalnych i niezawodnych kaset rowerowych nie można ominąć oferty ze strony https://www.rowertour.com/p/43881/shimano-cs-5800-105-kaseta-rowerowa-szosowa-11-rzedowa ze względu na atrakcyjną cenę i doskonałą jakość. Kupić możemy tam wspomniany model kasety Shimano 105 i wiele więcej produktów dla rowerzystów. Zarówno amatorzy, jak i zawodowcy znajdą tutaj odpowiedni sprzęt dla siebie. Szeroki asortyment sprawi, że dopasujemy z powodzeniem odpowiednią kasetę rowerową do swojego pojazdu.

Dlaczego kasety marki Shimano?

Shimano jest znaną i cenioną marką oferującą produkty dla rowerzystów najlepszej jakości. Z tego też powodu również kasety rowerowe tego producenta są godne uwagi. Wspomniany wcześniej model jest jednym z najnowszych, dlatego też warto się na niego zdecydować. Zapewnia ona optymalny zakres przełożeń, dzięki czemu z powodzeniem można dopasować je do każdej dyscypliny. Do tego zębatka jest wytrzymała i wraz z odpowiednim łańcuchem, sprawdzi się także w jeździe wyczynowej.

Informacje

Dodany: 2018-04-16
Kategoria: Porady

Tagi dla artykułu


Wygodne w użytkowaniu Nawigacje
Nowoczesny trenażer tacx

Copyright © 2018 Hasabike.com.pl